صفحه اصلی پروژه‌ها درباره ما مشارکت کارفرمایان ارتباط با کارفرمایان کاتالوگ آنلاین متقاضی همکاری تماس با ما نقشه سایت English
       
       

 
 

پیش گفتار و سوابق

شرکت مهندسین مشاور پارسیکان ایران در سال 1353 تأسیس گردید و اکنون یکی از مؤسسات طراز اول ( عمده ) مستقل ( بخش خصوصی ) در زمینه مشاوره مهندسی و مدیریت در ایران می باشد .
مهندسین مشاور پارسیکان ایران دارای تأییدیه تشخیص صلاحیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایران به عنوان مشاور متخصص در پروژه های صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی، صنعتی ، شیمیائی و معدنی می باشد و همچنین عضو جامعه مهندسان مشاور ایران است . این شرکت از سال 1373 در فهرست مشاوران صنعتی یونیدو (UNIDO) ثبت گردیده است.
این شرکت همچنین به عنوان یک مشاور منتخب بانک صنعت و معدن ایران شناخته شده و نیز دارای گواهینامه استاندارد (ISO-9001(2008 می باشد.
از زمان تأسیس (1353) تاکنون این شرکت بیش از 120 طرح مشاوره مهندسی را به طور موفقیت آمیز برای کارفرمایان مختلف ارائه نموده است و در حال حاضر دارای کادر حرفه ای از مهندسین و کارشناسان باتجربه در پروژه های نفت، گاز ، پتروشیمی، صنعتی، شیمیائی و کانی است.
صلاحیت این شرکت برای عرضه خدمات مشاوره مهندسی و مدیریت به وسیله چندین سازمان بزرگ دولتی مانند وزارت نفت و وزارت صنایع و معادن با ارجاع پروژه های مهندسی مهم خود به این شرکت مورد تأیید قرار گرفته است.


خدمات مورد ارائه به وسیله مهندسین مشاور پارسیکان ایران:
- مطالعات امکان سنجی
- مهندسی پایه و تفصیلی
- خدمات مدیریت پروژه
- خدمات
- خدمات خرید
- راه اندازی